Par BGGA

Baltijas ķiploku audzētāju biedrība (BGGA) ir dibināta 2011.gadā , lai apvienotu Latvijas , Lietuvas un Igaunijas ķiploku audzētājus biedrībā , lai gūtu pieredzes apmaiņu , informēt par jaunām audzēšanas tehnoloģijām un metodēm , stādmateriāla daudzveidību , kvalitāti un tā iegūšanas iespējām.
 
Biedrības pamatuzdevums ir palīdzēt aizpildīt Baltijas tirgus brīvo nišu ar vietējā ražojuma produktiem , popularizēt to iedzīvotāju vidū , radīt konkurenci ievestajiem ķiplokiem no Ķīnas , Spānijas un citām valstīm. Mēs vēlamies pierādīt , ka pašu audzētie ķiploki ir ar lielākām uzturvērtībām, vitamīniem un tie ir piemērotāki mūsu klimatiskajos apstākļos dzīvojošiem cilvēkiem.
 
Protams , kā viens no nākotnes attīstības modeļiem , mēs redzam produkta virzību ,  uz Baltijas valstīm un Eiropu.

Baltijas ķiploku audzētāju biedrības biedriem ir paredzētas vairākas priekšrocības:
- iespēja iegūt jaunāko informāciju par šajā lauksaimniecības sfērā notiekošo,
- saņemt atbildes un konsultācijas problēmjautājumos ,
- iegādāties sertificētu stādmateriālu un vadošo Eiropas firmu ražoto ķiploku stādīšanas , apstrādes , novākšanas un uzglabāšanas tehniku un iekārtas ar 10 % atlaidi no ražotāja noteiktās realizācijas cenas ,
- piedalīties ar ķiploku saistīto jautājumu starptautiskā līmeņa semināros savas valsts teritorijā , ar pieaicinātiem vieslektoriem.
Mēs būsim ļoti pateicīgi par jebkurām Jūsu aktivitātēm un gaidīsim Jūsu pievienošanos Baltijas ķiploku audzēšanas biedrībā.